185/65R15 88T ESKIMO S3+ MS
ЗИМСКИ SAVA
185/65R15 88T ESKIMO S3+ MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:88
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.97000-29%
нова цена
4.25000
редовна цена

НАРАЧАЈСПОРЕДИ
185/65R15 88T ESKIMO S3+ MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:88
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:"Цик-цак" ребра за оптимална тракција во зима,стабилност во снег и мраз,широки надолжни и странични бразди да се намали ризикот од лизгање и да се обезбеди влечење. Гарантира високa километража, одличен избор за секој кој сака безбедно да ја преживеe зимата во сопствениот автомобил.
2.970ден.
ОПИС "Цик-цак" ребра за оптимална тракција во зима,стабилност во снег и мраз,широки надолжни и странични бразди да се намали ризикот од лизгање и да се обезбеди влечење. Гарантира високa километража, одличен избор за секој кој сака безбедно да ја преживеe зимата во сопствениот автомобил.
ДИМЕНЗИИ 185 65 15 185 65 15
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
GOODYEAR 215/65R16 98T UG PERF G1
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 215 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 16 inch ФУНКЦИИ:
7.07000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
LAUFENN 205/50R17 93V I FIT
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 205 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ: I FIT осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот. Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.
4.50000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ