185/60R15 84T UG 8 MS
ЗИМСКИ GOODYEAR
185/60R15 84T UG 8 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:84
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
4.27000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
185/60R15 84T UG 8 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:84
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
4.270ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 185 60 15 185 60 15
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 205/55R16 91H SP WI SPT 4D MS AO MFS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 205 mm ПРОФИЛ: 55 % ДИЈАМЕТАР: 16 inch ФУНКЦИИ:
5.84500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
DUNLOP 225/50R17 94H SP WI SPT 3D MS AO MFS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 225 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ:
8.99500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ