185/60R15 88T UG 9 MS XL
ЗИМСКИ GOODYEAR
185/60R15 88T UG 9 MS XL
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:88
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
4.30000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
185/60R15 88T UG 9 MS XL
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:88
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
4.300ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 185 60 15 185 60 15
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
MICHELIN 155/65 R 14 75T ALPIN A3
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 155 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 14 inch ФУНКЦИИ: Michelin Alpin гумата е најекономична зимска гума; тоа ви дава 35% повеќе километража од просекот на пазарот. Таа ги користи сите знаења на MICHELIN во поглед на гумени смеси и конструкција на гуми.
3.75000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
GOODYEAR 175/65R15 84T UG 9 MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 175 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ:
4.09000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ