195/65R15 91T WINTER RESPONSE 2 MS
ЗИМСКИ DUNLOP
195/65R15 91T WINTER RESPONSE 2 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:195 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:91
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
3.89000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
195/65R15 91T WINTER RESPONSE 2 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:195 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:91
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
3.890ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 195 65 15 195 65 15
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
SAVA 155/80R13 79Q ESKIMO S3+ MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 155 mm ПРОФИЛ: 80 % ДИЈАМЕТАР: 13 inch ФУНКЦИИ: "Цик-цак" ребра за оптимална тракција во зима,стабилност во снег и мраз,широк надолжни и странични бразди да се намали ризикот од лизгање и да се обезбеди влечење. Гарантира висок километражата, одличен избор за секој кој сака безбедно да ја преживеат зимата во сопствениот автомобил.
3.10000
2.17000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
TIGAR 225/50R17 94H WINTERA
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 225 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ:
4.47300
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ