175/70R14 84T WINTERA
ЗИМСКИ TIGAR
175/70R14 84T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:84
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.29500
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
175/70R14 84T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:84
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
2.295ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 175 70 14 175 70 14
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 205/55R16 91H SP WI SPT 3D MS MFS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 205 mm ПРОФИЛ: 55 % ДИЈАМЕТАР: 16 inch ФУНКЦИИ:
5.84500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
GOODYEAR 185/60R15 88T UG 9 MS XL
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 185 mm ПРОФИЛ: 60 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ:
4.30000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ