155/65R14 75T WINTERA
ЗИМСКИ TIGAR
155/65R14 75T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:155 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:75
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.00000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
155/65R14 75T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:155 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:75
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
2.000ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 155 65 14 155 65 14
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
FULDA 155/65R13 73Q KRI MONTERO MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 155 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 13 inch ФУНКЦИИ:
2.34000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
LAUFENN 205/50R17 93V I FIT
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 205 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ: I FIT осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот. Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.
4.50000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ