225/50R17 94H WINTERA
ЗИМСКИ TIGAR
225/50R17 94H WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:225 mm
ПРОФИЛ:50 %
ДИЈАМЕТАР:17 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:94
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:H
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
4.47300
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
225/50R17 94H WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:225 mm
ПРОФИЛ:50 %
ДИЈАМЕТАР:17 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:94
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:H
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
4.473ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 225 50 17 225 50 17
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
TIGAR 175/65R14 82T WINTERA
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 175 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 14 inch ФУНКЦИИ:
3.05000
2.13500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
LAUFENN 235/45R17 97T I FIT ICE
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 235 mm ПРОФИЛ: 45 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ: I FIT осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот. Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.
4.32800
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ