195/55R16 87H WINTER SPT 5
ЗИМСКИ DUNLOP
195/55R16 87H WINTER SPT 5
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:195 mm
ПРОФИЛ:55 %
ДИЈАМЕТАР:16 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:87
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:H
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
6.68500
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
195/55R16 87H WINTER SPT 5
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:195 mm
ПРОФИЛ:55 %
ДИЈАМЕТАР:16 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:87
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:H
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
6.685ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 195 55 16 195 55 16
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 225/55R17 97H SP WI SPT 3D MS AO AU1
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 225 mm ПРОФИЛ: 55 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ:
10.08000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
TIGAR 195/65R15 91H WINTERA
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 195 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ:
3.69000
2.58000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ