165/70R13 79T KRI MONTERO 3 MS
ЗИМСКИ FULDA
165/70R13 79T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:165 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:79
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.48000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
165/70R13 79T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:165 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:79
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
2.480ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 165 70 13 165 70 13
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
TIGAR 225/40R18 92V XL WINTERA
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 225 mm ПРОФИЛ: 40 % ДИЈАМЕТАР: 18 inch ФУНКЦИИ:
4.10900
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
LAUFENN 175/70R13 82T I FIT
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 175 mm ПРОФИЛ: 70 % ДИЈАМЕТАР: 13 inch ФУНКЦИИ: I FIT осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот. Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.
2.10700
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ