185/60R14 82T KRI MONTERO 3 MS
ЗИМСКИ FULDA
185/60R14 82T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
3.01000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
185/60R14 82T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:185 mm
ПРОФИЛ:60 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
3.010ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 185 60 14 185 60 14
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
MICHELIN 195/60R15 88H ALPIN A4
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 195 mm ПРОФИЛ: 60 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ: Michelin Alpin гумата е најекономична зимска гума; тоа ви дава 35% повеќе километража од просекот на пазарот. Таа ги користи сите знаења на MICHELIN во поглед на гумени смеси и конструкција на гуми.
5.78000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
DUNLOP 205/50R17 93V WINTER SPT 5 XL MFS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 205 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 17 inch ФУНКЦИИ:
8.99500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ