СПОРЕДБА
SAVA 165/70R13 79T ESKIMO S3+ MS
СЕЗОНА ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО W
ШИРИНА 165 mm
ПРОФИЛ 70 %
ДИЈАМЕТАР 13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС 79
БРЗИНСКИ ИНДЕКС T
ПОТРОШУВАЧКА
АКВАПЛАНИНГ
ЗВУЧНОСТ
ИСПОРАКА 12 до 48 часа
2.34000-42%
нова цена
3.35000
редовна цена
НАРАЧАЈ