СПОРЕДБА
MICHELIN 165/65R15 81T ALPIN A4
СЕЗОНА ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО W
ШИРИНА 165 mm
ПРОФИЛ 65 %
ДИЈАМЕТАР 15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС 81
БРЗИНСКИ ИНДЕКС T
ПОТРОШУВАЧКА
АКВАПЛАНИНГ
ЗВУЧНОСТ
ИСПОРАКА 12 до 48 часа
4.70000
НАРАЧАЈ