СПОРЕДБА
TIGAR 175/65R14 82T WINTERA
СЕЗОНА ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО W
ШИРИНА 175 mm
ПРОФИЛ 65 %
ДИЈАМЕТАР 14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС 82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС T
ПОТРОШУВАЧКА
АКВАПЛАНИНГ
ЗВУЧНОСТ
ИСПОРАКА 12 до 48 часа
2.13500-41%
нова цена
3.05000
редовна цена
НАРАЧАЈ