СПОРЕДБА
HANKOOK 155/80R13 79T I*CEPT RS W442
СЕЗОНА ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО W
ШИРИНА 155 mm
ПРОФИЛ 80 %
ДИЈАМЕТАР 13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС 79
БРЗИНСКИ ИНДЕКС T
ПОТРОШУВАЧКА
АКВАПЛАНИНГ
ЗВУЧНОСТ
ИСПОРАКА 12 до 48 часа
2.25000-31%
нова цена
2.99000
редовна цена
НАРАЧАЈ