СПОРЕДБА
FULDA 175/70R13 82T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО W
ШИРИНА 175 mm
ПРОФИЛ 70 %
ДИЈАМЕТАР 13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС 82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС T
ПОТРОШУВАЧКА
АКВАПЛАНИНГ
ЗВУЧНОСТ
ИСПОРАКА 12 до 48 часа
2.69000
НАРАЧАЈ