165/65R15 81T ALPIN A4
ЗИМСКИ MICHELIN
165/65R15 81T ALPIN A4
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:165 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:81
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
4.70000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
165/65R15 81T ALPIN A4
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:165 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:15 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:81
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС: Michelin Alpin гумата е најекономична зимска гума; тоа ви дава 35% повеќе километража од просекот на пазарот. Таа ги користи сите знаења на MICHELIN во поглед на гумени смеси и конструкција на гуми.
4.700ден.
ОПИС Michelin Alpin гумата е најекономична зимска гума; тоа ви дава 35% повеќе километража од просекот на пазарот. Таа ги користи сите знаења на MICHELIN во поглед на гумени смеси и конструкција на гуми.
ДИМЕНЗИИ 165 65 15 165 65 15
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 185/55R15 82T WINTER RESPONSE 2 MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 185 mm ПРОФИЛ: 55 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ:
5.56500
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
DUNLOP 195/50R15 82T WINTER RESPONSE 2 MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 195 mm ПРОФИЛ: 50 % ДИЈАМЕТАР: 15 inch ФУНКЦИИ:
4.76000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ