175/65R14 82T WINTERA
ЗИМСКИ TIGAR
175/65R14 82T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.13500-30%
нова цена
3.05000
редовна цена

НАРАЧАЈСПОРЕДИ
175/65R14 82T WINTERA
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:65 %
ДИЈАМЕТАР:14 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
2.135ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 175 65 14 175 65 14
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 215/65R16 98H WINTER SPT 5
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 215 mm ПРОФИЛ: 65 % ДИЈАМЕТАР: 16 inch ФУНКЦИИ:
7.07000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
GOODYEAR 175/70R13 82T UG 8 MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 175 mm ПРОФИЛ: 75 % ДИЈАМЕТАР: 13 inch ФУНКЦИИ:
5.95000
4.16000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ