175/70R13 82T KRI MONTERO 3 MS
ЗИМСКИ FULDA
175/70R13 82T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
2.69000
НАРАЧАЈ СПОРЕДИ
175/70R13 82T KRI MONTERO 3 MS
СЕЗОНА:ЗИМСКИ
ТИП НА ВОЗИЛО:Автомобилски-патнички
ШИРИНА:175 mm
ПРОФИЛ:70 %
ДИЈАМЕТАР:13 inch
ТЕЖИНСКИ ИНДЕКС:82
БРЗИНСКИ ИНДЕКС:T
ПОТРОШУВАЧКА:
АКВАПЛАНИНГ:
ЗВУЧНОСТ:
ИСПОРАКА:12 до 48 часа
ОПИС:
2.690ден.
ОПИС
ДИМЕНЗИИ 175 70 13 175 70 13
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
НАЈДОБРА ЦЕНА
СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ
DUNLOP 165/70R13 79T SP WI RESPONSE MS
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 165 mm ПРОФИЛ: 70 % ДИЈАМЕТАР: 13 inch ФУНКЦИИ:
3.81000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ
DUNLOP 215/55R16 93H SP WI SPT 3D MS MO
СЕЗОНА: ЗИМСКИ ТИП НА ВОЗИЛО: Автомобилски-патнички ШИРИНА: 215 mm ПРОФИЛ: 55 % ДИЈАМЕТАР: 16 inch ФУНКЦИИ:
7.91000
ПОВЕЌЕ НАРАЧАЈ